Kalendarz imprez

<< kwiecień 2014>>
Po Wt Śr Cz Pi SoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Pogoda

Exchange rates

Ubytování Králíky.

Jak do nas dojechać? Gdzie nas moźna znaleźć?

 GPS: Loc: 50°1'58.67"N, 14°29'41.55"E

Z autostrady D1 zjazdem 2B, prosto przez światelne skryźowanie, Chilską ulicą wokól stacji metra Opatov na rynek Litochlebski, z ronda ulicą Türkova. Skręcić wlewo, ulicą Starochodovská do ulicy K Remízku, trzeci zakręt do ulicy Malebná , pension jest cztwarty dom po prawej stronie(dla latwiejszej orientacji proszę wydrukować mapę).

Z autostrady D1 od centra Pragi za stacją benzynow Agip zjazdem w kierunku centrum handlowe Chodov, na światlach skręcić wprawo i podjechać autostradę ulicą Pod Chodovem. U następującego mostu skręcić wprawo na ulicę Türkową, z tej skręcić naprawo i po kilku metrach znów wprawo do ulicy Starochodowskiej. Tą ulicą jechać lukiem wlewo do ulicy K Remízku, trzeci zakręt do ulicy Malebná, pension jest cztwarty dom po prawej stronie (dla latwiejszej orientacji proszę wydrukować mapę).

Z lotniska proszę jechać autobusem Nr 119 na stację metra Dejvická (linia metra "A"). Linia"A" proszę dojechać do stacji metra Muzeum, gdzie zmienić linie na linie " C i dalej pojechać do stacji Chodov.

Z Dworca glównego albo dworca Praha Holešovice proszę jechać prosto linią „C“ do stacji metra Chodov (kierunek Háje).

Na stacji metra Chodov proszę wyjść pierwszym wyjśczem wlewo; na górze po lewej stronie jest most dla pieszych przez autostradę D1, przez który proszę przejść. Malebná ulica jest druga poprzeczna ulica za mostem. Tu proszę skręcić dolewa. Nasz dom Nr. 75 jest ctwarty dom po lewej stronie (pomiędzy poprzecznymi ulicami K Dubu i K Remízku).


Hlavní navigace

pension praha rupension praha plpension praha frpension praha enpension praha depension praha cz

[ ↑ k obsahu ↑ ]

GoPay platby

Copyright (C) 2008 A.V. Pension Praha, All rights reserved | Partneři

Upozorníme vás i na sedací soupravy , které jsou sice ve vyšší cenové kategorii, zato opravdu vynikají kvalitou a uspokojí i náročnější odběratele. Pokud se stěhujete, pak možná využijete službu: vyklízení Rádi za vás vyklidíme vše, na co si vzpomenete. Prodáváme markýzy výsuvné, kazetové, volně stojící, markýzy pro zimní zahrady. Provádíme sanace podlah chemicky rozrušených nebo zkorodovaných podlah, sanace zaolejovaných povrchů nebo rekonstrukci podlah s trvale vlhkým nebo mokrým podkladem. | Shlyapnikova Icons