Kalendář akcí

<< duben 2014>>
Po Út St Čt SoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Počasí

Kurzy světových měn

Ubytování Králíky.

Jak nás najdete?


 

GPS: Loc: 50°1'58.67"N, 14°29'41.55"E 

Z dálnice D1 od Brna sjezdem 2B, rovně přes světelně řízenou křižovatku, Chilskou ulicí kolem stanice metra Opatov na Litochlebské náměstí, z kruhového objezdu ulicí Turkova; odbočit vlevo, ulicí Starochodovská do ulice K Remízku, třetí odbočka do Malebné, pension je čtvrtý dům po pravé straně. (pro snazší orientaci si vytiskněte mapku).

Z dálnice D1 od centra Prahy za benzínovou stanicí Agip sjezdem k obchodnímu centru Chodov, na světlech odbočíit doprava a podjet dálnici ulicí Pod Chodovem. U následujícího mostu odbočit vpravo na Türkovu ulici, z té odbočit doprava a po několika metrech opět doprava do Starochodovské ulice. Starochodovskou obloukem doleva do ulice K Remízku, třetí odbočka do Malebné, penzion je čtvrtý dům po pravé straně.. (pro snazší orientaci si vytiskněte mapku).

Z letiště jeďte autobusem č. 119 na stanici metra Dejvická (metro trasy "A"). Trasou "A" jeďte na stanici metra Muzeum, kde přestoupíte na trasu " C " a dále pojedete až do stanice Chodov.

Z Hlavního nádraží nebo nádraží Praha Holešovice jeďte přímo linkou „C“ na stanici metra Chodov (směr Háje).

Na stanici metra Chodov vystoupíte prvním východem vlevo směr Starochodovská ulice, Chodov; nahoře po levé straně je most pro pěší přes dálnici D1, přes který přejdete. Malebná ulice je druhá příčná za mostem. Zde odbočte doleva. Náš dům č. p. 75 je čtvrtý po levé straně (mezi příčnými ulicemi K Dubu a K Remízku).


Hlavní navigace

pension praha rupension praha plpension praha frpension praha enpension praha depension praha cz

[ ↑ k obsahu ↑ ]

GoPay platby

Copyright (C) 2008 A.V. Pension Praha, All rights reserved | Partneři

Upozorníme vás i na sedací soupravy , které jsou sice ve vyšší cenové kategorii, zato opravdu vynikají kvalitou a uspokojí i náročnější odběratele. Pokud se stěhujete, pak možná využijete službu: vyklízení Rádi za vás vyklidíme vše, na co si vzpomenete. Prodáváme markýzy výsuvné, kazetové, volně stojící, markýzy pro zimní zahrady. Provádíme sanace podlah chemicky rozrušených nebo zkorodovaných podlah, sanace zaolejovaných povrchů nebo rekonstrukci podlah s trvale vlhkým nebo mokrým podkladem. | Shlyapnikova Icons