Kalendář akcí

<< duben 2014>>
Po Út St Čt SoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Počasí

Kurzy světových měn

Ubytování Králíky.

Kunratický les

Milovníky přírody a pohybu na čerstvém vzduchu jistě potěší možnost procházek v blízkém Kunratickém lese. Na západním okraji lesa (blízko Institutu klinické a experimentální medicíny) fungují dvě restauraceU krále Václava IV. a Na tý louce zelený, které ke Kunratickému lesu již dlouho neodmyslitelně patří. V oblasti se pořádá každoročně velký běžecký přespolní závod zvaný Velká kunratická, který se běhá vždy v listopadu v jihovýchodní části lesa.

Detail

Centrum Chodov

Čtyři minuty pěšky od našeho domu na stanici metra Chodov Vám poslouží svými službami  obchodně-společenské Centrum Chodov se širokou nabídkou obchodů a služeb. V celém centru se nachází přes 212 obchodů, 12 restaurací a 11 kaváren, Billiard centrum, fitness centrum, garáže P+R.

Detail

Galerie Cesty ke Světlu

V sousedství, v Zakouřilově ulici se nachází velice zajímavá galerie Cesty ke světlu (výtvarná díla Zdeňka Hajného).

Unikátní umělecký interiér s obrazy Zdeňka Haného a syntéza hudby, světelných objektů z krystalů a měnícího se osvětlení představuje prostředí jediné svého druhu ve světě.

Detail

Chodovská tvrz

Nedaleko najdete historickou kruhovou budovu - stavbu ze 13. století - Chodovská tvrz, kde je koncertní sál, galerie a restaurace. Chodovská vodní tvrz je nejvýznamnější památka na Jižním Městě.

Detail

Restaurace v okolí

V okolí našeho domu se nachází několik výborných restaurací, kde se dá dobře a levně povečeřet, např. Vinárna U Papežů,Restaurace na Rychtě , nebo  nebo nekuřácká vinařská restaurace Pavlovín

Detail

Aquapalace Čestlice

Aquapalace Praha, je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.

Detail


Hlavní navigace

pension praha rupension praha plpension praha frpension praha enpension praha depension praha cz

[ ↑ k obsahu ↑ ]

GoPay platby

Copyright (C) 2008 A.V. Pension Praha, All rights reserved | Partneři

Upozorníme vás i na sedací soupravy , které jsou sice ve vyšší cenové kategorii, zato opravdu vynikají kvalitou a uspokojí i náročnější odběratele. Pokud se stěhujete, pak možná využijete službu: vyklízení Rádi za vás vyklidíme vše, na co si vzpomenete. Prodáváme markýzy výsuvné, kazetové, volně stojící, markýzy pro zimní zahrady. Provádíme sanace podlah chemicky rozrušených nebo zkorodovaných podlah, sanace zaolejovaných povrchů nebo rekonstrukci podlah s trvale vlhkým nebo mokrým podkladem. | Shlyapnikova Icons