Jak se k nám dostanete? | A.V. Pension Praha

Jak nás najdete?

  • GPS souřadnice: Loc: 50°1'58.67"N, 14°29'41.55"E

  • Z dálnice D1 od Brna sjezdem 2B, rovně přes světelně řízenou křižovatku, Chilskou ulicí kolem stanice metra Opatov na Litochlebské náměstí, z kruhového objezdu ulicíTurkova; odbočit vlevo, ulicí Starochodovská do ulice K Remízku, třetí odbočka doMalebné, pension je čtvrtý dům po pravé straně. (pro snazší orientaci si vytiskněte mapku).

  • Z dálnice D1 od centra Prahy za benzínovou stanicí Agip sjezdem k obchodnímu centru Chodov, na světlech odbočíit doprava a podjet dálnici ulicí Pod Chodovem. U následujícího mostu odbočit vpravo na Türkovu ulici, z té odbočit doprava a po několika metrech opět doprava do Starochodovské ulice. Starochodovskou obloukem doleva do ulice K Remízku, třetí odbočka do Malebné, penzion je čtvrtý dům po pravé straně.. (pro snazší orientaci si vytiskněte mapku).

  • Z letiště jeďte autobusem č. 119 na stanici metra Nádraží Veleslavín (metro trasy "A"). Trasou "A" jeďte na stanici metra Muzeum, kde přestoupíte na trasu " C " a dále pojedete až do stanice Chodov.

  • Z Hlavního nádraží nebo nádraží Praha Holešovice jeďte přímo linkou „C“ na stanici metra Chodov (směr Háje). Na stanici metra Chodov vystoupíte prvním východem vlevo směr Starochodovská ulice, Chodov; nahoře po levé straně je most pro pěší přes dálnici D1, přes který přejdete. Malebná ulice je druhá příčná za mostem. Zde odbočte doleva. Náš dům č. p. 75 je čtvrtý po levé straně (mezi příčnými ulicemi K Dubu a K Remízku).
Rezervace
A. V. Pension Praha v Praze hodnocení